В Испания е арестувана жена с кокаинови импланти в гърдите

índice

Испанската полиция е задържала в сряда гражданка на Панама с кокаин, скрит в импланти в гърдите й, съобщи министерството на вътрешните работи.

Жената е пристигнала в Барселона с полет от Колумбия.

Граничната служба на летище “Ел Прат” се усъмнила, че има нещо нередно, когато тя започнала да дава уклончиви отговори за целта на посещението си в страната.

По принцип испанските власти често подлагат на подробни проверки пристигащите с т.нар. горещи полети от Латинска Америка.

Когато полицията установила, че е превързана с окървавен бинт, под който се виждат белези от скорошна операция, тя била откарана в местна болница. Там проверили твърденията й, че неотдавна се е подложила на хирургична операция за коригиране на бюста.

Проблемът се оказали самите импланти – в тях имало 1.38 кг кокаин.

/dnevnik.bg

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>